Róbert Čerry Pintér

Hľadaj
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Pár slov na úvod

Keď ste sa sem  už nejakým spôsobom preklikali,  tak teda vitajte!

Na tejto stránke by ste mali nájsť informácie o mojich outdoorových aktivitách z domova i zo zahraničia. Nejaké maličkosti o mne by ste mohli nájsť na stránke O sebe. V sekcii Turistika by tiež malo byť niekoľko článkov s fotogalériami. Info o plánovaní a príprave túry, počasí, prvej pomoci a veľa užitočných rád by sa malo nachádzať na stránke Metodika - VHT. Na stránke Linky som sa snažil pozbierať nejaké odkazy na zaujímavé stránky. No a samozrejme v Odkazovníku je možnosť nejakej tej komunikácie a zanechať mi odkaz. Keďže mýliť sa je ľudské tak sa môže stať že sa pritrafí aj nejaká tá chybička. Budem rád keď ma na ňu upozorníte.


Tak sa teda smelo pusťte do surfovania po týchto stránkach a bude mi potešením keď sa tu budete cítiť príjemne.

Novinky


Kostol a kláštor svätej Kataríny (hovorovo tiež Katarínka) je súbor zaniknutých budov františkánskeho kláštora, pomerne zachovaných kostolných múrov a kostolnej veže zo 17. storočia nachádzajúcich sa v pohorí Malé Karpaty pri obci Dechtice v Trnavskom kraji.
Kláštor františkánskeho rádu bol založený v roku 1618 na mieste, kde sa podľa legendy zjavovala svätá Katarína Alexandrijská mladému grófovi a pustovníkovi Jánovi Apponyimu. Kláštorný komplex je postavený v ranobarokovom štýle s neskorogotickými prvkami. Jeho staviteľom bol
... viac tuAktualizované: 1. 9. 2019
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky